Про наші значки біля кожної позиції

Про наші значки біля кожної позиції

 Значок (Євролисток), або, як його ще називають в Україні (Органічний сертифікований продукт). До цієї сертифікації може відноситись все що ми їмо, та чим доглядаємо за собою. Усі товари вирощені або виготовлені виключно з органічної сировини, тобто без внесення хімічного захисту. Перед тим, як отримати цей сертифікат — поле береться під контроль перевіряючої служби і до 3-ох років відбувається перехідний період даного поля. Після чого отримуєься сам сертифікат і поле стає під строгий контроль та нагляд. У будь-який день та час, перевіряюча служба може приїхати на поле та взяти зразки землі, або продукту, не повідомивши про це власника та повезти на експертизу! В разі знаходження будь яких хімічних синтезованих речовин, фермер або виробник позбавляється сертифікаціії. До 5 років ми плануємо мати у свому асортименті тільки органічні продукти. Так, ця продукція на 20-30% дорожча, а ніж звичайна, але вона точно дешевша, аніж пігулки та похід до лікаря.

P.S. — Еко, Натуральне… на прилавках магазину це всього  лише маркетинг, адже ці всі слова мають зовсім різне значення. Еко може бути пакет, туалетний папір без використання клею…, але ніяк не продукт харчування. Еко — пішло від слова Екологія, і означає — те, що не шкодить нашому довкіллю.

 

 

 Значок (ДБАЄМ) Цей значок може стояти тільки біля (Овочі, Фрукти, Зелень, Ягоди та Консервація). Ми займаємось реалізацією Біологічних препаратів для захисту та підживлення рослин вже більше 5-и років, і знайомі з багатьма фермерами, які хочуть та розуміють важливість вирощення продуктів без хімічних препаратів. Але це маленькі фермери — одноосібники, які мають невеликі площі і їм не вигідно купувати наразі сертифікацію (Євролисток). Адже не буде ресурсів навіть розвиватися далі та рости в об’ємах. Ми дуже плідно працюємо з такими фермерами, адже розуміємо що тільки такі свідомі фермери — це майбутнє органічної України!

 

 

 Значок (Natural) може стояти тільки біля готових виробів. Таких, як наприклад: томатна паста, олія чи хліб… Це означає, що ці товари вироблені лише з природніх компонентів без додавання різних підсилювачів смаку та ароматизаторів. Але сировина могла бути вирощена за допомогою комбінованого захисту рослин. Тобто Біо + Синтезовані засоби захисту рослин.

Поділитись: