Перевірені засоби, нові технології, кваліфіковані консультації - це БАЕМ для Вас сьогодні, завтра, завжди!!!

 
Наша історія

Онлайн доставка Біо Агро Еко Маркет Галичина створена на базі декількох підприємств з п’ятнадцятирічним досвідом праці. За цей час нами відвідано більше як півсотні навчальних семінарів та днів поля. Нашою командою починаючи з 2008 року організовано близько п’ятнадцяти щорічних днів поля, які відвідали учасники з усіх областей України. Ми відповідаємо за Нашу якість та повністю вікриті для Вас!!!

Якість і надійність

Поради нашого персоналу та вдало підібраний Вами асортимент забезпечить команда Біо Агро Еко Маркет. Наша команда — лідери у реалізації Екопродуктів по всій західній Україні. Протягом року наша команда буде пропонувати Вам знижки, акції, програми лояльності для наших відвідувачів та активних користувачів сервісу Біо Агро Еко Маркет. Підкреслюємо, у нас Ви можете придбати лише біо та органічний продукт, підкріплений сертифікатами та підтримкою наших партнерів виробників.

Професіоналізм

Наші фахівці не лише реалізують товари, але й надають консультації. Переважна більшість наших колег має десятирічний досвід роботи.

Наша команда професіоналів

В полі, чи на городі, ви завжди потребуєте підтримки-помічника. Наша команда Вас завжди підтримає доступною ціною та агрономічним супроводом.

Корисні поради від спеціалістів

В полі чи на городі, ви завжди потребуєте допомоги від спеціалістів

Галерея

img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img